Dopravní nehody a havárie

Nabourali Vás nebo jste bourali sami? Jsme tu pro Vás!

pojištovny

1 Voláte asistenci + 420 777 745 098
2 Prohlédneme poškozené vozidlo
3 Odtáhneme poškozené vozidlo
4 Zapůjčíme náhradní vozidlo
5 S pojišťovnou vše vyřídíme za Vás
6 Opravíme poškozené vozidlo
7 Přebíráte si vozidlo po opravě

Firma JUBEKA, spol. s r.o. provádí jako smluvní partner pojišťoven likvidací pojistných událostí a to jak z havarijního pojištění, tak i z povinného ručení. Opravujeme vozy všech značek a stáří nejen po havárii.

1. Po zavolání na naši NON STOP asistenci bezplatně přijedeme na místo nehody k určení výše škody. Pokud nahlásíte pojistnou událost jako první nám – dostanete vždy náhradní vůz zcela ZDARMA, ať už se jedná o havárii nebo prasklé čelní sklo.

2. Provedeme zápis o poškození vozidla (výměna osobních údajů mezi účastníky, zpracování záznamu o nehodě, pořízení obrazové dokumentace včetně detailů poškození vozidel všech účastníků nehody nebo poškození majetku třetích osob)

3. Odtáhneme poškozené vozidlo vlastní NON STOP odtahovou službou

4. Bezplatné zapůjčení odpovídajícího náhradního vozidla – poškozeným půjčujeme náhradní vůz zcela zdarma z povinného ručení viníka

5. Již nemusíte chodit na pojišťovnu – vše vyřídíme přímo u nás

6. Zajistíme opravu v našem autorizovaném servisu

7. Přebíráte si opravené vozidlo

Kolik mě to jako zákazníka bude stát

Cena služby se odvíjí podle toho, zda účastník vystupuje u dopravní nehody jako poškozený nebo viník. Pro poškozeného je tato služba poskytována zpravidla úplně zdarma a je hrazena z pojištění odpovědnosti z provozu vozidla viníka, včetně zapůjčení náhradního vozidla odpovídající kategorie. Viník hradí službu dle rozsahu svého havarijního pojištění.

Na základě zmocnění zastupujeme majitele vozidla při  jednání s pojišťovnou o výši a způsobu náhrady škody na vozidle – klient nehradí ani korunu navíc a zpravidla u nás neplatí nic mimo plnění při pojistné události z havarijního pojištění, tehdy majitel poškozeného vozidla hradí u firmy JUBEKA po opravě vozidla pouze spoluúčast (případně DPH u klientů s DIČ) a převezme si opravené vozidlo. Na základě zmocnění od majitele vozidla firma JUBEKA řeší zbývající část platby za opravu přímo s pojišťovnou.

 

Likvidaci pojistných událostí a prohlídky provádíme přímo pro tyto pojišťovny:

 

– ALLIANZ pojišťovna a.s.

– GENERALI Česká pojišťovna a.s.

– ČPP a.s.

– Kooperativa pojišťovna a.s.

– SLAVIA pojišťovna a.s.

Dále spolupracujeme s pojišťovnami: Triglav, AXA, UNIQA a další

Domluvte si termín opravy Vašeho vozu ať už se jedná o vůz po havárii nebo o výměnu čelního skla s naším koordinátorem a likvidátorem dopravních nehod: Ing. Josef Zezulka, +420 777 745 090